Bárováček Akce Fotogalerie Historie Kontakt

60. výročí DFS Bárováček

V pátek 17. února oslavil Bárováček své kulatiny. Za účasti bývalých žáků, tanečníků, muzikantů a zpěváků zazněly písně a taneční pásma jako Bárováčtí muzikanti či Dudácké písně. Současní tanečníci zatančili pásma z let nedávných jako Najezte se, chaso! či Pastva. Nejnovější pásmo, které nahrála kapela souboru na v pořadí již 8.CD - Masopust, mělo zde svou premiéru.

Akce se konala pod záštitou primátora města Ing. Jiřího Svobody.Akci podpořil svou účastí náměstek primátora Mgr. Petr Podhola, předseda SKM Mgr. Miroslav Huttr, ředitelé několika čb. základních škol, rodiče a přátelé školy.

Akce měla kladné ohlasy, zúčastnily se jí všechny 3 dosavadní vedoucí souboru a též dva hosté a to DFS Písečánek a FS Furiant.